Ласкаво просимо до CityDent
Лікування зубів без болю
Гігієна зубів / здоров’я пародонту

✅Перебуваючи в нашому офісі, ми гарантуємо, що ви отримуєте найвищий рівень обслуговування та гарантуємо, що наша стоматологічна робота є найякіснішою. Щоб забезпечити хороше здоров’я порожнини рота, цей рівень якості повинен поширюватися на вашу особисту процедуру гігієни порожнини рота. Ми можемо проконсультувати щодо процедур гігієни зубів, яка дозволить зберегти ваші зуби здоровими та білими.

🔺Ваші зуби – це не єдина важлива частина рота. Ваші ясна також важливі для гігієни порожнини рота. Ми можемо забезпечити чищення та лікування пародонту або направити вас до одного з наших рекомендованих фахівців. Будь ласка, повідомте нам, якщо у вас виникнуть запитання.

❗️❗️Попередження раку порожнини рота

Скринінги раку порожнини рота є дуже важливою частиною стоматологічного візиту для пацієнта. Завдяки досягненням сучасних технологій ми тепер можемо визначити початок потенційної проблеми набагато раніше в процесі її розвитку. Здатність це робити надзвичайно важлива для того, щоб мати можливість розглядати будь-які проблеми до того, як вони стануть головною проблемою.

Скринінг раку порожнини рота часто виконується ультрафіолетовим світлом або подібним приладом, який дозволяє нам побачити проблеми, які не завжди можуть бути виявлені людським оком у звичайних умовах.

🔅Певний вибір способу життя може мати великий вплив на здоров’я тканин і загальний стан здоров’я у роті. Якщо ви курите або любите алкоголізм, обов’язково регулярно проходьте огляди під час відвідування стоматолога.

📳Якщо у вас виникли запитання щодо вашого поточного плану гігієни, будь ласка, задайте нам.

 

Зубні імпланти

✅Зубні імплантати – це постійне та привабливе рішення для заміщення відсутніх або видалених зубів. Вони кращі за інші альтернативи, такі як мости, оскільки для розміщення нового зуба не потрібно змінювати додаткові зуби.

Весь процес імплантації виконується протягом декількох місяців.

Першою частиною процесу є встановлення самого імплантату, де гвинт вкладається в щелепну кістку. На яснах робиться розріз, щоб можна було вставити імплантат.

☑️ За необхідності можна встановити відразу кілька імплантатів.

➰Після встановлення імплантатів ясна зашивають. Імплантату слід заживати приблизно 3-6 місяців, і за цей час щелепна кістка сформується навколо імплантату в процесі, який називається остеоінтеграцією. У цей час загоєння ви можете встановити тимчасові коронки, щоб ви могли нормально їсти та говорити та підтримувати належний естетичний вигляд для вашої посмішки.

✅Після того, як імплантант зажив, настав час встановити абатмент на імплантаті. Абатмент служить основою для вашого нового зуба. Один із них створює відбиток абатмента і використовується для створення вашої постійної реставрації. Деякі офіси мають власну лабораторію, щоб створити корону, але іншим доведеться відправляти її у зовнішню лабораторію. Після завершення реставрації ви можете повернутися в офіс, щоб назавжди прикріпити реставрацію.

✔️ Ваша посмішка буде виглядати так само, як колись, і після короткого періоду звикання до імплантату вона буде виглядати так само, як один із ваших власних зубів.

Корінний канал

✅Ендодонтія – це стоматологічна спеціальність, яка займається нервами зубів. Лікування кореневих каналів – це, мабуть, найвідоміша процедура в стоматології що стосується ендодонтії. Коли зуб інфікується, це, як правило, пов’язано з нервами в корені зуба. Заражені нерви потрібно видалити. Якщо інфекцію не лікувати, вона може перерости в абсцес, що є набагато серйознішою проблемою, що включає втрату кісткової тканини в щелепі.
ℹ️Для початку процедури ділянку навколо зуба занумлюють місцевим анестетиком. Потім стоматолог свердлить у зуб, щоб створити отвір у каналі. Потім вони зможуть видалити інфіковані тканини та очистити канал. Після видалення інфекції простір, якщо він заповнений герметиком, називається гутаперча. Ми рекомендуємо щоб зуб, який пройшов через кореневий канал, був оснащений коронкою. Це покращить зовнішній вигляд зуба, а також зробить набагато більш імовірним успіх кореневого каналу.

ℹ️ “Кореневий канал” став страшним терміном для пацієнтів, але переваги процедури та досягнення в області стоматологічних технологій зробили її набагато менш “страшною”. Місцеві анестетики та належні знеболюючі препарати дозволяють проводити процедуру в більшості випадків практично без болю. Після процедури може спостерігатися певна хворобливість, але це нормально для більшості стоматологічних процедур. Безрецептурних засобів, як правило, достатньо для зняття болю в подальшому, але ваш стоматолог може призначити ліки.

ℹ️ Процедура також позбавить вас від болю, спричиненого інфекцією, що дозволить вам насолоджуватися всіма улюбленими стравами без болю від спеки, холоду або надто сильних клювань. Якщо ви відчуваєте біль, зверніться до свого стоматолога сьогодні.

Традиційні брекети

ℹ️Сучасні брекети виготовляються з надміцних металевих сплавів, отриманих в рамках космічної програми. Їх міцність дозволяє їм бути найменшими з усіх брекетів і, отже, найзручнішими. Їх щільність робить їх надто слизькими, тому зуби рухаються швидше, ніж будь-коли раніше. Сучасні брекети в поєднанні з іншими високотехнологічними матеріалами означають менше відвідувань офісу для повного лікування.

❇️Чистка брекетів

ℹ️Керамічні брекети використовують менш помітні брекети для пацієнтів, які турбуються про естетичний вигляд. Керамічні брекети напівпрозорі, тому вони поєднуються з вашим природним кольором зубів. Це означає, що на відміну від традиційних брекетів з нержавіючої сталі, з керамічними брекетами ваша посмішка не буде виглядати «металевою». Крім того, керамічні кронштейни спроектовані таким чином, щоб вони не забруднювались та не втрачали колір протягом тривалого періоду часу.

Уточнити деталі