Ласкаво просимо до CityDent
Лікування зубів без болю

✅Ендодонтія – це стоматологічна спеціальність, яка займається нервами зубів. Лікування кореневих каналів – це, мабуть, найвідоміша процедура в стоматології що стосується ендодонтії. Коли зуб інфікується, це, як правило, пов’язано з нервами в корені зуба. Заражені нерви потрібно видалити. Якщо інфекцію не лікувати, вона може перерости в абсцес, що є набагато серйознішою проблемою, що включає втрату кісткової тканини в щелепі.
ℹ️Для початку процедури ділянку навколо зуба занумлюють місцевим анестетиком. Потім стоматолог свердлить у зуб, щоб створити отвір у каналі. Потім вони зможуть видалити інфіковані тканини та очистити канал. Після видалення інфекції простір, якщо він заповнений герметиком, називається гутаперча. Ми рекомендуємо щоб зуб, який пройшов через кореневий канал, був оснащений коронкою. Це покращить зовнішній вигляд зуба, а також зробить набагато більш імовірним успіх кореневого каналу.

ℹ️ “Кореневий канал” став страшним терміном для пацієнтів, але переваги процедури та досягнення в області стоматологічних технологій зробили її набагато менш “страшною”. Місцеві анестетики та належні знеболюючі препарати дозволяють проводити процедуру в більшості випадків практично без болю. Після процедури може спостерігатися певна хворобливість, але це нормально для більшості стоматологічних процедур. Безрецептурних засобів, як правило, достатньо для зняття болю в подальшому, але ваш стоматолог може призначити ліки.

ℹ️ Процедура також позбавить вас від болю, спричиненого інфекцією, що дозволить вам насолоджуватися всіма улюбленими стравами без болю від спеки, холоду або надто сильних клювань. Якщо ви відчуваєте біль, зверніться до свого стоматолога сьогодні.

Leave Comment:

Уточнити деталі