Ласкаво просимо до CityDent
Лікування зубів без болю

✅Перебуваючи в нашому офісі, ми гарантуємо, що ви отримуєте найвищий рівень обслуговування та гарантуємо, що наша стоматологічна робота є найякіснішою. Щоб забезпечити хороше здоров’я порожнини рота, цей рівень якості повинен поширюватися на вашу особисту процедуру гігієни порожнини рота. Ми можемо проконсультувати щодо процедур гігієни зубів, яка дозволить зберегти ваші зуби здоровими та білими.

🔺Ваші зуби – це не єдина важлива частина рота. Ваші ясна також важливі для гігієни порожнини рота. Ми можемо забезпечити чищення та лікування пародонту або направити вас до одного з наших рекомендованих фахівців. Будь ласка, повідомте нам, якщо у вас виникнуть запитання.

❗️❗️Попередження раку порожнини рота

Скринінги раку порожнини рота є дуже важливою частиною стоматологічного візиту для пацієнта. Завдяки досягненням сучасних технологій ми тепер можемо визначити початок потенційної проблеми набагато раніше в процесі її розвитку. Здатність це робити надзвичайно важлива для того, щоб мати можливість розглядати будь-які проблеми до того, як вони стануть головною проблемою.

Скринінг раку порожнини рота часто виконується ультрафіолетовим світлом або подібним приладом, який дозволяє нам побачити проблеми, які не завжди можуть бути виявлені людським оком у звичайних умовах.

🔅Певний вибір способу життя може мати великий вплив на здоров’я тканин і загальний стан здоров’я у роті. Якщо ви курите або любите алкоголізм, обов’язково регулярно проходьте огляди під час відвідування стоматолога.

📳Якщо у вас виникли запитання щодо вашого поточного плану гігієни, будь ласка, задайте нам.

 

Уточнити деталі