Ласкаво просимо до CityDent
Лікування зубів без болю

✅Зубні імплантати – це постійне та привабливе рішення для заміщення відсутніх або видалених зубів. Вони кращі за інші альтернативи, такі як мости, оскільки для розміщення нового зуба не потрібно змінювати додаткові зуби.

Весь процес імплантації виконується протягом декількох місяців.

Першою частиною процесу є встановлення самого імплантату, де гвинт вкладається в щелепну кістку. На яснах робиться розріз, щоб можна було вставити імплантат.

☑️ За необхідності можна встановити відразу кілька імплантатів.

➰Після встановлення імплантатів ясна зашивають. Імплантату слід заживати приблизно 3-6 місяців, і за цей час щелепна кістка сформується навколо імплантату в процесі, який називається остеоінтеграцією. У цей час загоєння ви можете встановити тимчасові коронки, щоб ви могли нормально їсти та говорити та підтримувати належний естетичний вигляд для вашої посмішки.

✅Після того, як імплантант зажив, настав час встановити абатмент на імплантаті. Абатмент служить основою для вашого нового зуба. Один із них створює відбиток абатмента і використовується для створення вашої постійної реставрації. Деякі офіси мають власну лабораторію, щоб створити корону, але іншим доведеться відправляти її у зовнішню лабораторію. Після завершення реставрації ви можете повернутися в офіс, щоб назавжди прикріпити реставрацію.

✔️ Ваша посмішка буде виглядати так само, як колись, і після короткого періоду звикання до імплантату вона буде виглядати так само, як один із ваших власних зубів.

Уточнити деталі